OCKIE NIDSJÖ. Linoleumsnitt.

OCKIE NIDSJÖ. Linoleumsnitt.
1007692. OCKIE NIDSJÖ. Linoleumsnitt.

"Nervositet inför avfarten". Signerad samt numrerad 13/40 ex. Daterad -82. Bildyta 18x27 cm. Totalmått 39x49 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 357