OCKIE NIDSJÖ. Färgakvatint.

1007674. OCKIE NIDSJÖ. Färgakvatint.

Lätt underhållning. (Matiné). Signerad samt numrerad 13/40 ex.
Daterad -82. 16x24 cm. Totalmått 49x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 779