SKYLT, trä, "Library", 1900-tal.

1007597. SKYLT, trä, "Library", 1900-tal.

Ca. 47x100 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 47x100 cm.

Skador.

Antal besök: 679