OKÄND KONSTNÄR. 8 st akvareller, karikatyriska motiv med tysk text, osignerade, 1800-tal.

100728. OKÄND KONSTNÄR. 8 st akvareller, karikatyriska motiv med tysk text, osignerade, 1800-tal.

Mått inkl ramar ca 33,5 x 26 cm.

Ej examinerade ur ram, enstaka fläckar, något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 339