TAKLAMPA, design Carl Thore.

TAKLAMPA, design Carl Thore.
10070. TAKLAMPA, design Carl Thore.

Vitlackad och rostfri metall. Diameter 44 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 3 784