PARTI SILVER, bla Georg Jensen och Löfman, MGAB, 1900-tal.

100674. PARTI SILVER, bla Georg Jensen och Löfman, MGAB, 1900-tal.

Ljusstakens höjd 10,5 cm
Vikt exkl ljusstake ca 370 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakens höjd 10,5 cm
Vikt exkl ljusstake ca 370 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 038