TAKLAMPA, metall och keramik med glaskupa, 1900/2000-tal.

100661. TAKLAMPA, metall och keramik med glaskupa, 1900/2000-tal.

Total höjd ca 114 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 114 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 654