BOKSKÅP, 1800-tal.

10064. BOKSKÅP, 1800-tal.

Mahogny. Tvådelat. Underdel med skåpsdörrar. Överdel med skåpsdörrar i vitrin med bakomliggande hyllinredning. Längd 94. Bredd 45. Höjd 234 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
10064. BOKSKÅP, 1800-tal.

Slitage, fanérskador.

Antal besök: 1 101