VÄSKA, Mulberry Alexa.

1006396. VÄSKA, Mulberry Alexa.

Brunt skinn med detaljer i mässing. Justerbar axelrem. Märkt "MULBERRY"samt numrerad mässingplakett. Längd 36, djup 15, höjd 30 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 968