Brunt skinn med detaljer i mässing. Justerbar axelrem. Märkt "MULBERRY"samt numrerad mässingplakett. Längd 36, djup 15, höjd 30 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage.
Bruksslitage.