FÅTÖLJ, 1900-tal.

100638. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Tygklädsel, omärkt.

Smärre slitage, dekorband delvis lösa, blekt, enstaka fläckar. Hållare för kudde med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
100638. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Tygklädsel, omärkt.

Antal besök: 859