VÄGGHYLLA, inkl galgar, 5 st, 1970-tal.

100591. VÄGGHYLLA, inkl galgar, 5 st, 1970-tal.

Enligt uppgift inköpt i Tyskland på 1970-talet.

Stomme i metall, vitlackerade spånskivor. Galgar i rödmålat trä.

Höjd 110 bredd 75 cm.

Repor, en skruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 bredd 75 cm.

Repor, en skruv saknas.

Antal besök: 734