SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal.

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal.
10058. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal.

Furu. Klaff med orginalmålad fackinredning Längd 92 Bredd 42 Höjd 94. Nycklar finns.

Slitage. Lös del. Kompletterad låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 847