VAS, patinerad brons Just Andersen Ib, Danmark.

1005822. VAS, patinerad brons Just Andersen Ib, Danmark.

Modellnr 1745, höjd 10 cm.

Ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellnr 1745, höjd 10 cm.

Ytslitage och repor.

Antal besök: 596