SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

10056. SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

Ådringsmålad. Två dörrar. Märkt 1831. Längd 123 Bredd 50 Höjd 124 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 081