MILITARIA, 18/1900-tal.

MILITARIA, 18/1900-tal.
1005658. MILITARIA, 18/1900-tal.

Bälte, uniformsknappar, knappar förgyllda 5 st stora och 7 st små Sporrong Stockholm, 8 st stora i mässing, silverfärgade 15 st stora och 4 st små.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 634