TEAKFÖREMÅL, 5-delar, 1900-tal.

1005569. TEAKFÖREMÅL, 5-delar, 1900-tal.

1-par ljusstakar. Höjd 26 cm. Diameter 7 cm
Teakskål. Höjd 10,5 cm. Diameter 30 cm
Salladsbestick. Längd 25,5 cm.

Mindre ytrslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytrslitage.

Antal besök: 512