FICKUR, 3 st, silver,bland annat Omega. 1900-tal.

100544. FICKUR, 3 st, silver,bland annat Omega. 1900-tal.

Ett ur med klockkedja.

Två av urtavlorna med skador, en saknar glas och visare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett ur med klockkedja.

Antal besök: 766