VITRINSKÅP. Louis XV-stil. 1900-tal.

10051. VITRINSKÅP. Louis XV-stil. 1900-tal.

Tre hyllplan. Nyckel finns. Längd 72 Bredd 34 Höjd 145.

Slitage. Repor. Ytskador. Nagg i ett hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571