CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

100471. CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Brunt skinn. Avsmalnande framben med trissor. Bredd 83 cm.

Bruksslitage, repor och smärre skador på skinnet, omklädda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 053