MOCCASERVIS, 25 delar, Crown Devon, Staffordshire, England.

1004706. MOCCASERVIS, 25 delar, Crown Devon, Staffordshire, England.

12 koppar, höjd ca 5,5 cm
13 fat, diameter ca 11 cm.

Bruksslitage. Vissa delar med ställvis hårdare slitage. Enstaka delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar, höjd ca 5,5 cm
13 fat, diameter ca 11 cm.

Antal besök: 365