BESSMAN, mässing, 18/1900-tal.

1003928. BESSMAN, mässing, 18/1900-tal.

Längd 45 cm.

Rostrangrepp och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45 cm.

Rostrangrepp och slitage.

Antal besök: 288