KNUT HANQVIST. Stilleben med lerkruka. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad K.Hanqvist och daterad -52.

100387. KNUT HANQVIST. Stilleben med lerkruka. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad K.Hanqvist och daterad -52.

32 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Antal besök: 3 209