ERIK HÄGGQVIST. "Den sista staden". Olja på pannå. Skrapsignerad Häggqvist.

100383. ERIK HÄGGQVIST. "Den sista staden". Olja på pannå. Skrapsignerad Häggqvist.

A tergo etikett daterad 1952. 40 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 189