Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
MASK, 1900-tal, Västafrika, enligt uppgift inköpt Nairobi 1979.
10038. MASK, 1900-tal, Västafrika, enligt uppgift inköpt Nairobi 1979.
Höjd ca 45cm.
Smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 45cm.
Smärre skador.
Auktionshuset Kolonn
695