STEN EKLUND. Komposition, färglitografi, signerad och numrerat 22/150, signerad och daterad Sten Eklund -07-.

100362. STEN EKLUND. Komposition, färglitografi, signerad och numrerat 22/150, signerad och daterad Sten Eklund -07-.

Bildyta 48x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48x59 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 461