FOTOALBUM, 2 st, med porträttfoton av bland annat militärer, omkring år 1900.

100357. FOTOALBUM, 2 st, med porträttfoton av bland annat militärer, omkring år 1900.

Album i brunt skinn, spänne i mässing. 33 x 21, höjd ca 7 cm.
Album i präglat skinn med dekor av bland annat blommor samt riddare i metall. 28 x 21,5, höjd ca 6 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 757