VAS, porslin, Royal Copenhagen. Danmark.

1003473. VAS, porslin, Royal Copenhagen. Danmark.

Höjd 17 cm. Numrerad 4547.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm. Numrerad 4547.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 564