ARNE WILLNERS. Blandteknik.

ARNE WILLNERS. Blandteknik.
1003155. ARNE WILLNERS. Blandteknik.

Kubistisk komposition med oljelampa och skål. Signerad.
37x19 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x19 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 331