BORDSLAMPA, metall med dekorationer i glas, 1900-tal.

100303. BORDSLAMPA, metall med dekorationer i glas, 1900-tal.

Kupa i metall med dekor av glas samt genombrutna stjärnog.
Total höjd 37 cm.

Slitage, skärm något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 37 cm.

Slitage, skärm något skev.

Antal besök: 782