SOFFA, 50/60-tal.

SOFFA, 50/60-tal.
100292. SOFFA, 50/60-tal.

Grön klädsel, längd 175 cm.

Senare klädsel, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
100292. SOFFA, 50/60-tal.

Grön klädsel, längd 175 cm.

Senare klädsel, bruksslitage.

Antal besök: 3 596