SOFFBORD, teak, JOC-möbler Vetlanda, 1950/60-tal.

100278. SOFFBORD, teak, JOC-möbler Vetlanda, 1950/60-tal.

Längd 185, bredd 55, höjd 49 cm. Brickmärkt.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 1 384