SPEGEL, provinsarbet i rokoko, 1700-tal.

100238. SPEGEL, provinsarbet i rokoko, 1700-tal.

Höjd ca 65 x 25,5.

Slitage och skador, lagat krön, renoverad och kompletterad bla senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65 x 25,5.

Antal besök: 1 060