SVEN ERIXSON. färglitografier, 2 st, signerade.

10020. SVEN ERIXSON. färglitografier, 2 st, signerade.

Sydländskt bröllop och Mannen med barnet. Vardera 27x37 cm..

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 341