SKÅP, med spegeldörr, jugend , tidigt 1900-tal.

100201. SKÅP, med spegeldörr, jugend , tidigt 1900-tal.

Längd 100, bred 53, höjd 191 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 694