TAKLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.

100199. TAKLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.

Med tre glaskupor, grön dekor. Tot höjd ca 54 cm.

Slitage. Enstaka mindre nagg på glaskupor. Skador på textil dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 466