PERE BORRELL DEL CASO. Landskap.

1001818. PERE BORRELL DEL CASO. Landskap.

Olja på duk
Signerad
31x48 cm.

Liten förlust i bildskiktet. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
31x48 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 646