Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
HENRI MORELL. Olja på duk, signerad.
100064. HENRI MORELL. Olja på duk, signerad.
37 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
4 448