100062. SERVISDELAR, 74 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.
13 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 17 förrättstallrikar, 9 assietter, 11 kaffekoppar med fat, 4 extra koppar, 1 tekopp med fat, 1 extra fat, 2 äggkoppar, 2 skålar, gräddkanna samt sockerskål.
Bruksslitage, enstaka nagg, vissa koppar med missfärgningar.