THEO TOBIASSE. "La Danse du poëte", blandteknik på papper, signerad samt daterad 66.

100000. THEO TOBIASSE. "La Danse du poëte", blandteknik på papper, signerad samt daterad 66.

Blad ca 67 x 51 cm.

Krackelyrer.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad ca 67 x 51 cm.

Krackelyrer.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Antal besök: 2 516