418546. MÄRKLIN steam-engine 3003 in original box, steam-engine 3000 and small tank locomotive.
H0 växelström. Diesellok V60 som reservdel. Liliput 120755 växelström i originalkartong medföljer.
Slitage och smärre skador. Alla lok fungerar utom V60 och Liliput .Liliput med Skador, ledningar lösa. Det går inte att testa om loket fungerar.