Biografi

Marianne Beskow Ansgård var en svensk konstnär född i Söderhamn.

Olja på duk, daterad 1943, 115 x 73 cm.

Har du ett föremål av Marianne Beskow Ansgård hemma?
Kontakta oss för att få en aktuell värdering helt gratis.