OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt kompostion. Stor olja på duk, signerad J. Lassota och daterad 84 a tergo.

99995. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt kompostion. Stor olja på duk, signerad J. Lassota och daterad 84 a tergo.

130 x 114 cm.

Smärre krackelyr, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 114 cm.

Antal besök: 1 520