AMANDA SIDWALL, (1844-1892). Porträtt av en ung kvinna. Olja på träpannå. Signerad A Sidwall.

99957. AMANDA SIDWALL, (1844-1892). Porträtt av en ung kvinna. Olja på träpannå. Signerad A Sidwall.

24x18 cm.

Mindre färgavfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x18 cm.

Mindre färgavfall.

Antal besök: 4 838