JÖRGEN NASH. "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografi.

99919. JÖRGEN NASH. "Etablissemangets skrattande åsna", färglitografi.

signerad 1976, 61 x 44, 47/175.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 1 597