Gunnar Brusewitz. Färglitografi, signerad & numrerad 167/350. 39 x 28 cm.
A. Asp. "I vassen". Signerad och numrerad 20/100. 17 x 52 cm.
Diplom från Stronghurst High School 1907. 49 x 40 cm.
Ej examinerade ur ram.
Ej examinerade ur ram.