PARTI GRAFIK, (3), bla Gunnar Brusewitz.

99878. PARTI GRAFIK, (3), bla Gunnar Brusewitz.

Gunnar Brusewitz. Färglitografi, signerad & numrerad 167/350. 39 x 28 cm.
A. Asp. "I vassen". Signerad och numrerad 20/100. 17 x 52 cm.
Diplom från Stronghurst High School 1907. 49 x 40 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 296