GOLVLAMPA, " Triggy " design Lars Bessfelt / Christian von Sydov, Atelje lyktan AB, 1980-tal.

99865. GOLVLAMPA, " Triggy " design Lars Bessfelt / Christian von Sydov, Atelje lyktan AB, 1980-tal.

Golvlampa Triggy, Design Lars Bessfelt, Christian von Sydov
Design år 1984
Fot, kompositmaterial
Höjd 122 cm.

Brukssslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design år 1984
Fot, kompositmaterial
Höjd 122 cm.

Brukssslitage.

Antal besök: 6 675