WALDEMAR TODE. Sverige, 1859-1900, " I Ateljen " olja på duk, bär signatur, daterad 1882.

99823. WALDEMAR TODE. Sverige, 1859-1900, " I Ateljen " olja på duk, bär signatur, daterad 1882.

Tot höjd 89 x 58 cm.

Skada ram, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd 89 x 58 cm.

Skada ram, färgsläpp.

Antal besök: 2 317