BORD, Art deco, 1920-tal.

BORD, Art deco, 1920-tal.
99821. BORD, Art deco, 1920-tal.

Almrot, björk.
Längd 110, bredd 65, höjd 61 cm.

Lacken krackelerad i bordsytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Almrot, björk.

Antal besök: 995