KOFFERT, läder, tidigt 1900-tal.

99723. KOFFERT, läder, tidigt 1900-tal.

Melbourne, Australien, längd 96, bredd 53 cm.

skadade remmar samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skadade remmar samt slitage.

Antal besök: 791