KAKFORMAR, ca 60 st, bleckplåt, 1800-1900-tal.

995641. KAKFORMAR, ca 60 st, bleckplåt, 1800-1900-tal.

Kak-, pralin- och pastejformar.
Olika modeller.
Längd/diameter 5 - 13 cm.

Slitage, bucklor, ställvis rostanlupet. Många formar med häftmassa. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller.
Längd/diameter 5 - 13 cm.

Antal besök: 3 708